Siteyi görüntülemek için lütfen cihazınızı dikey konuma getirin.

Arayan Kim

Son zamanlarda reklam amaçlı arayan, rahatsız eden çok numara bizi arayabiliyor. Cevapsız çağrıları görünce de arada olan numaranın hemen “Arayan Kim” olduğunu merak ederiz.  Numara sorgulama burada işe yarıyor ve anında imdadına 11860 rehber servisimiz devreye giriyor. Hayatında çoğu kez bu durumla karşılaştığını bildiğimiz için her zaman yanındayız. Çoğu yere ve firmalara, alışveriş merkezlerine vs. telefon numaramızı verdiğimiz için telefonumuzu bilmediğimiz numaralar tarafından aranması gayet normal.

Bazen de kendilerini bankacı olarak tanıtıp, kredi kartı bilgilerini almaya çalışan kişiler tarafından da aranabiliyoruz. Arayan numara kim diye merak etmediğimiz sürece de kim olduğunu öğrenemeyebiliriz. Çok dikkatli olmakta fayda var ve her zaman aklına takıldığı numaranın da kim olduğunu hemen öğren.

arayan kim


Vodafone Arayan Kim

Her zaman telefonumuzu arayan bilmediğimiz numaralar olabilir. Arayan kim Vodafone, Turkcell veya Türk Telekom operatörlerinden numara sorgulama yapabilirsin. Rehberinde kayıtlı olmayan numarayı görünce kim bu numara diye merak etmeye başlıyorsun. Arayan kişinin kim olduğunu merak ettiğimiz için de numara sorgulama konusunda 11860’a güvenebilirsin. Arayan numaranın kolayca kim olduğunu öğren ve seni arayanın bir daha rahatsız etmesine izin verme.

Turkcell Arayan Kim

Servisimizde tüm operatörlerde sorgulama yapabileceğin gibi arayan kim Turkcell içinde sorgulama yapabilirsin. Özellikle Turkcell üzerinden sorgulamanı gerçekleştirmek isteyebilirsin. Web üzerinden veya uygulamamızı indirerek sorgulamanı gerçekleştir. Anında kimin aradığını görebilmek için çok uzağa gitmene, web üzerinden dağ tepe tırmanmana gerek yok. Uygulamamız telefonunda varsa hemen sorgulamanı gerçekleştir ve kimin aradığını öğren.